Wczasy Online Wycieczki Podróże Wspomnienia

Zatrzymaj się a chwilę - Napisz gdzie byłeś - Wypowiedz się na temat biur podróży - a może masz Super Pomysł na Wakacje - Czekamy na Twoje Opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Morze
  •  » Polecane miejsca nad Bałtykiem

#1 2010-09-23 15:30:36

paksi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 2
Punktów :   

Polecane miejsca nad Bałtykiem

Piękne to nasze morze, i plaże też piękne, nawet codziennie je czyszczą. Na imprezowanie polecam Mielno, duuużo się dzieje, nie sposób się tam nudzić nawet jeśli nie ma pogody. Rodzinom z dziećmi polecam Jarosławiec, cisza, spokój, dużo atrakcji dla najmłodszych, szeroka plaża. Moim zdaniem są tylko 2 minusy tego plażowania w Polsce. Pierwszy to wysokie ceny, drugi to zbyt krótki sezon. W 2 połowie września większość atrakcji jest już niedostępna. A Wy jak sądzicie? Gdzie warto spędzić urlop nad BAŁTYKIEM? I czy w ogóle warto?

Offline

 

#2 2010-09-23 21:05:39

wczasowicz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Polecane miejsca nad Bałtykiem

Ja praktycznie co rok ląduję nad Bałtykiem  czasem nie wiem dlaczego ..... może sentyment do polskiego morza ?
Z najciekawszych miejsc nad Bałtykiem polecam Jastarnię na półwyspie helskim oraz Juratę - niesamowity klimat - z 2 stron woda - z jednej morze z drugiej zatoka pucka. Plaże są przepiękne zwłaszcza podczas sztormów woow - mam kilka fotek to coś wrzucę do Galerii.
Zresztą cały półwysep ma swój specyficzny klimat - większość zatoki opanowana prze KiteSurferów oraz WindSurferów - coś niesamowitego

Jeśli ktoś szukałby jakiegoś konkretnego miejsca to jest kilka godnych polecenia w obu tych miejscowościach

Offline

 

#3 2010-09-24 12:50:38

atom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Polecane miejsca nad Bałtykiem

Ja polecam małą miejscowosc Gąski niedaleko Kołobrzegu, byłam tam co prawda bardzo dawno temu, ale słyszałam ze teraz jest tam jeszcze lepiej. Czy ktos zna te miejscowosc? Słyszałam, że jest tak nowy ośrodek wypoczynkowy, czy ktoś wie w jakich cenach są kwatery?

Offline

 
  • Index
  •  » Morze
  •  » Polecane miejsca nad Bałtykiem
Dopóki Walczysz- Jesteś Zwycięzcą

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mech11.pun.pl www.magiczny-pies.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.totamtoiowamto.pun.pl www.wanderers.pun.pl